La Xarxa de Comunicació Local

Consulta les notícies publicades a Mundo Deportivo i Sport


Consulta el calendari de partits televisats temporada 2018/2019 i accedeix a la seva visualització

2019

20/01/2019    CATALUNYA – FRAIKIN BM GRANOLLERS (partit solidari)

20/01/2019    CATALUNYA – KH-7 BM GRANOLLERS (partit solidari)

27/01/2019    LLIGA CATALANA SÈNIOR FEMENINA

                        CH CANOVELLES – CH ASCÓ (TV Locals i Xala)

                        CH GAVÀ – HC PERELLÓ (Xala)

                        AEH LES FRANQUESES – NOVADMIN H LLEIDA PARDINYES (Xala)

03/02/2019    LLIGA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

                        CH BORDILS – CH GAVÀ (TV Locals i Xala)

                        MOLDTRANS CH CAMBRILS – SANT MARTÍ ADRIANENC “B” (Xala)

                        CH CARDEDEU – HC MANYANET (Xala)

10/02/2019    LLIGA CATALANA SÈNIOR FEMENINA

                        H BANYOLES – AVANNUBO BM LA ROCA (TV Locals i Xala)

                        CH GAVÀ – CH VILAMAJOR (Xala)

                        CH CANOVELLES – NOVADMIN H LLEIDA PARDINYES (Xala)

17/02/2019    LLIGA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

                        CH CARDEDEU – CH TERASSA (TV Locals i Xala)

                        CH BORDILS – KH-7 BM GRANOLLERS (Xala)

                        CH CANOVELLES – UEH CALELLA (Xala)

24/02/2019    LLIGA CATALANA SÈNIOR FEMENINA

                        NOVADMIN H LLEIDA PARDINYES – H SANT VICENÇ BAR MI CASA (TV Locals i Xala)

                        AEH LES FRANQUESES – HC PERELLÓ (Xala)

 03/03/2019    LLIGA CATALANA SÈNIOR MASCULINA I FEMENINA

                        MASC.CH CANOVELLES – H PARETS (TV Locals i Xala)

                        MASC. CH TERRASSA – MOLDTRANS CH CAMBRILS (Xala)

  FEM. HC PERELLÓ – CH ASCÓ (Xala)

 10/03/2019    LLIGA CATALANA SÈNIOR MASCULINA I FEMENINA

                        MASC. CH TERRASSA – CH GAVÀ (TV Locals i Xala)

                        MASC. KH-7 BM GRANOLLERS C – MANYANET (Xala)

                        FEM. AEH LES FRANQUESES – H VILAMAJOR (Xala)

17/03/2019    LLIGA CATALANA SÈNIOR FEMENINA

                       CH GAVÀ – AEH LES FRANQUESES (TV Locals i Xala)

                       OAR GRÀCIES SABADELL A – H SANT VICENÇ BAR MI CASA (Xala)

                       H VILAMAJOR – CH ASCÓ (Xala)

24/03/2019    LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA,LLIGA CATALANA SÈNIOR FEMENINA I MASCULINA

JM. AVANNUBO BM LA ROCA – SANT MARTÍ ADRIANENC, 3r i 4t LLOC (Xala)

JM. KH-7 BM GRANOLLERS – FC BARCELONA LASSA, FINAL (Xala)                   

FEM. NOVADMIN H LLEIDA PARDINYES – H VILAMAJOR (TV Locals i Xala)

FEM. KH-7 BM GRANOLLERS – AVANNUBO BM LA ROCA (Xala)

MASC. CH CANOVELLES – CH CARDEDEU (Xala)

31/03/2019    LLIGA CATALANA JUVENIL FEMENINA I ,LLIGA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

JF. EH SANT VICENÇ BAR MI CASA – CH LA SALLE MONTCADAPARTIT, 3r I 4t LLOC (Xala)

JF. KH-7 BM GRANOLLERS – AVANNUBO BM LA ROCA, FINAL (Xala)                     

MOLDTRANS CH CAMBRILS – CH PARETS (TV Locals i Xala)

CH CARDEDEU – H COOPERATIVA SANT BOI (Xala)

CH GAVÀ – H BANYOLES (Xala)

07/04/ 2019 LLIGA CATALANA SÈNIOR FEMENINA

HC PERELLÓ – CH CANOVELLES (TV Locals i Xala)

KH-7 BM GRANOLLERS – CH GAVÀ (Xala)

OAR GRÀCIA SABADELL – AVANNUBO BM LA ROCA (Xala)

14/04/2019 LLIGA CATALANA SÈNIOR FEMENINA

CH CANOVELLES – AEH LES FRANQUESES (Televisions locals i xala.cat).

AVANNUBO BM LA ROCA – HC PERELLÓ – (Xala).

H VILAMAJOR – OAR GRÀCIA SABADELL (Xala).

H COOPERATIVA SANT BOI – CH ASCÓ (Xala).

27 i 28 /04/2019 LLIGA CATALANA CADET MASCULINA

KH-7 BM GRANOLLERS – FC BARCELONA LASSA B (Xala) – SEMIFINAL

AVANNUBO BM LA ROCA – FC BARCELONA LASSA A (Xala) – SEMIFINAL

AVANNUBO BM LA ROCA – FC BARCELONA LASSA B (Xala) – 3r i 4t LLOC

KH-7 BM GRANOLLERS – FC BARCELONA LASSA A (Xala) – FINAL

05/05/2019 LLIGA CATALANA INFANTIL FEMENINA I MASCULINA

IF – JOVENTUT HANDBOL MATARÓ – CH ASCÓ (Xala) – 3r i 4t LLOC

IF – OAR GRÀCIA SABADELL – CH SANT JOAN DESPÍ (Xala) – FINAL

IM – H BORDILS – CH PALAUTORDERA SALICRÚ (Xala) – 3r i 4t LLOC

IM – UE SARRIÀ – FC BARCELONA LASSA (Xala) – FINAL

12/05/2019 LLIGA CATALANA CADET FEMENINA

KH-7 BM GRANOLLERS – OAR GRÀCIA SABADELL (Xala) – 3r i 4t LLOC

AVANNUBO BM LA ROCA – EH SANT VICENÇ BAR MI CASA (Xala) – FINAL

2018

16/09/2018    FINAL TORNEIG JUVENIL D’ESPLUGUES               

23/09/2018    OAR GRÀCIA SABADELL – H SANT CUGAT (1a Estatal Masculina)

30/09/2018    H COOPERATIVA SANT BOI – NOVADMIN H LLEIDA PARDINYES (Lliga Catalana Sènior Femenina)

07/10/2018    NOVADMIN H LLEIDA PARDINYES – AEH LES FRANQUESES (Lliga Catalana Sènior Femenina)

14/10/2018    H SANT VICENÇ BAR MI CASA-  CJH MATARÓ (DH Plata Femenina)

21/10/2018    CH PALAUTORDERA SALICRÚ – H SANT ESTEVE PALAUTORDERA (1a Estatal Masculina)

28/10/2018    H BANYOLES – CH VILAMAJOR (Lliga Catalana Sènior Femenina)

04/11/2018    AVANNUBO BM LA ROCA – KH-7 BM GRANOLLERS (1a Estatal Masculina)

11/11/2018    CH AMPOSTA LA GRAMA – AVANNUBO BM LA ROCA (DH Plata Femenina)

18/11/2018    UE SARRIÀ  – H SANT CUGAT (1a Estatal Masculina)        

25/11/2018    CH CANOVELLES – H PALAUTORDERA SALICRÚ (Lliga Catalana Sènior Femenina)            

02/12/2018    H SANT QUIRZE – H SANT JOAN DESPÍ (1a Estatal Masculina) 

09/12/2018    ASSOCIACIÓ LLEIDATANA – OAR GRÀCIA SABADELL (DH Plata Femenina)

16/12/2018    CH LA SALLE MONTCADA – KH-7 BM GRANOLLERS (1a Estatal Masculina)  

23/12/2018    HC EL PERELLÓ – AVANNUBO BM LA ROCA (Lliga Catalana Sènior Femenina)