usuari:    contrasenya:  OK     Recordar contrasenya  Registre clubs   inici
Menú Arbitrés
Dades Arbitrals
Reglament Règim Disciplinari 2007-2008
Reglaments arbitres
Dades Arbitres
COGNOMS NOM
ABADIA OBIS MARC 
ABELLA GUZMAN AGNES
ABELLA NAVARRO SERGI
ABRIL BALLESTEROS ADRIÁN
ABRIL EGEA ALEX
AGÜERA MOLDES ANA ISABEL
AGUILAR GUIL JORDI
AGUILERA AGUILERA JONATHAN
AGUILERA HEREDIA JOSE CARLOS
ALAYÓN CASTRO EDGAR ALEXANDER
ALBERT GALLARDO HÉCTOR
ALBERT GALLARDO ÓSCAR
ALIAGA GORINA RICARD
ALMARZA MARTINEZ ALBERT
ALONSO MARTÍNEZ  FCO.JAVIER
ALONSO PEREZ SERGIO
ALTÉS ANGEL JORDI
ALVAREZ BOIXADERAS ORIOL
ALVAREZ DEL BARRIO JESUS
ALVAREZ SAEZ JOSEFA
ALVAREZ SANCHEZ JESUS
ALVAREZ VILLALONGA JOSEP Mª
ARAGONES YUSTE ANTONIO
AREVALO SANCHEZ EUGENIO
ARGIZ VARELA ROBERTO
ARNALL SALES JORDI
ASENSIO BOMBIN FRANCESC
ASENSIO JIMENEZ JUANA
ASENSIO PUIG RICARD
AUSAS BUSQUETS JORDI
AVENZA ROJO PERE
AZNAR DE TENA ADRIÀ
AZNAR SORRIBES SERGI
BALLANO DUEÑAS ALBERTO
BAÑERAS BOSCH TOMÀS
BEAS FERNANDEZ FRANCISCO
BEAS HURTADO FRANCISCO
BEDOUI KOUICHLI MOHAMED
BEJARANO DEL OLMO CRISTIAN
BEL CASTELL JOEL
BELLIDO SÁNCHEZ ANDRÉS
BELLVER BALLESTER ENRIC
BENITEZ PORTILLO XAVIER
BERBEL MIÑANO GERARD
BERBEL VILLARREAL JUAN CARLOS
BIGAS VENTURAS MARTA
BISBE BUJAN MARC
BITCA GEANI MADALIN
BOGADO BAZIN OSCAR
BONVEHÍ NUEZ MARC
BRUN LUCIANO 
BURNIOL GARCIA ADRIÀ
CABALLÉ PLANAS RAMON
CABALLERO RECIO ALBERT
CÀLIZ ROMAN ANNA
CALVERES SANCHEZ CLAUDIA
CAMPILLO CAMPS GUILLEM
CÁNOVAS RODRÍGUEZ JOSEP
CAÑELLAS SOCIAS ADRIÀ
CARALT GARCIA JORDI
CASANOVA BORRELL ESTER
CASANOVA BRULL CARLA
CASSÚ PANOSA MARC
CASSÚ PANOSA ESTHER
CASTEJON FANLO VICTOR
CASTILLEJO CEPAS MANUEL
CASTRO MUÑIZ RAÚL
CAUSANILLES DOMINGUEZ SIMÓN JOSE
CAZALLA SÁNCHEZ SERGI
CAZAN ALIN
CERDAN NOGALES ANTONIO
CIPRES TISCAR VICTOR
CLIMENT MOLINA  MARC
COLL ALABERT JOSÉ MARIA
COLL EXPÓSITO LLUÍS
COMINO MATO MARTA
COMINO MATO ONA
CONCA MONTILLA JAVIER
CONSTAN BULNES LUIS
CORBINOS LOPEZ XAVIER
CORBINOS LÓPEZ MIQUEL
CORRAL REDÓ JORDI
CORTES SAMA JAN
COS CARGOL SERGI
COS CARGOL JOAQUIM
COS GARCIA  HIGINI
COSTA HIDALGO JOAN
COSTA RODRIGUEZ JORDI
COSTA SERRAINAT MARC
CUBEL JIMENEZ ANTONIO
CUBEL VAZQUEZ NURIA
CUESTA VILCHEZ ISABEL
DE LA FLOR FUENTES MIGUEL ANGEL
DE SANTIS PRIETO GABRIEL
DE SOLA SOLER JOSEP
DE TENA AZNAR GENIS
DEIROS BORRÀS ERIC
DEL ALCAZAR NAVARRO POL
DELGADO CABRERIZO JOSE MARIA
DIAZ MATA JORDI
D'INNOCENZO BARRERO ROBERTO DANTE
DOUZ RACHID
ECHEVERRIA ARGEMÍ JORDI
ELVIRA LEÓN ÈRIC
ESCODA PEREZ ENRIC
ESCODA PEREZ RAÚL
ESCOFET MOLINA JESUS
ESCUERT BAÑO MARTÍ
ESPINDOLA HERNANDEZ HECTOR
FABRA MONSO RUBEN
FENELLOSA FERNANDEZ JORDI
FERNANDEZ CARRIQUE CORAL
FERNÁNDEZ DONCEL RAQUEL
FERNANDEZ SANTOS  ALEX
FERRÀNDIZ TARRUELL ORIOL
FERREIRA DOS SANTOS EDVANIA
FERREIRA MARTINEZ  FABIAN
FERRER MARTIN TOMÀS
FLORENZA VIRGILI MIQUEL
FORNER NICOLAS  MIGUEL
FORNÈS FRIGOLA ADRIÀ
GALIANO VARGAS ELIAS
GALISTEO LÓPEZ MARTÍ
GARAU MONEO  MARC
GARCIA BARBARÀ JAUME
GARCÍA CASTELLS JOAN FRANCESC
GARCIA COCA JESUS FELIX
GARCIA DE PACO ZAYRA
GARCIA MARUPE GUSTAVO
GARCIA PEREZ IVAN
GARCIA ROY PAU
GARCIA SABATA JAUME
GARCIA SERRADILLA IGNACIO
GARCIA SOSPEDRA IGNACIO
GASCONS GELMA MARC
GASULL PERPINYÀ JORDI
GEA SUAREZ  JUAN PEDRO
GIL RODRIGUEZ DAVID
GILGADO SANCHEZ JOAN
GIMENO BLANCO ANA ISABEL
GIRÁLDEZ CANTOS GERMÁN
GIRÓ PALACIOS CRISTINA
GOMEZ LOPEZ ALEJANDRO
GOMEZ MARTIN RUBEN
GONZALEZ BAILON ENRIC
GONZALEZ BATALLA SEBASTIÁN
GONZALEZ GARCIA MANEL
GONZALEZ NUÑEZ VICTOR
GONZALEZ POCURULL ALBERT
GONZALEZ POCURULL MIQUEL
GRABULEDA SALA JORDINA
GRAELL ARTIGAS BERNAT
GRAÑANA CASTILLO LIDIA
GRAS CIVIT ALBERT
GRAU DAVÍ RAMON
GRÈBOL BANÚS ORIOL
GRÈBOL BANÚS RAMON
GRÈBOL SÀNCHEZ RAMON
GUARDADO PINTO JOSE ANTONIO
GUASCH MARTÍ RAFEL ENRIC
GUIA WIGGINS JORDI
GUILLEM HERRERA GERARD
HARIRI MARTÍ A. SAMER
HERNANDEZ ABAD JESUS
HERNANDEZ ABAD LORENA
HERNANDEZ GARCIA ALBERTO
HERRANZ PELLEJERO MIGUEL ANGEL
HERRERO BULBENA BERNAT
HEWITSON IRUELA  DAVID
HOLGADO ALONSO SARA
HOYOS NAVAS  ESPERANZA
ILARI TUNEU JORDI
INIESTA ALCOBA ANDREA
INIESTA CHINCHILLA MIQUEL
JABBY DUKURAY HATOU
JIMENEZ BUSTO MARC
JIMENEZ LLAS DARIO
JIMENEZ LOPEZ GLORIA
JIMENEZ SANCHEZ JOAQUIN
JOFRA VEGA PABLO
JORDANA FRANCH ALBERT
JUAN CARREÑO DANIEL
LABA  IOAN 
LAGUNA CHILLÓN LUIS
LAPUERTA IPAS ENRIC
LEIVA ROMERO JORDI
LERIN VIDAL JORDI
LLADÓ ULLÉS GUILLEM
LLADÓ ULLÉS MAYUR
LLEIXÀ DURAN  PAU
LLEIXÀ DURAN  GEMMA
LLOMBART GIMENEZ JOAN
LLORENTE GARCÍA MARIO
LÓPEZ AGUILAR VICENÇ
LOPEZ FREIXAS ARNAU
LÓPEZ LACRUZ LLUÍS 
LÓPEZ MARTÍNEZ RUBEN
LÓPEZ PERNIA JAVIER
LOPEZ RODRIGUEZ JULIO
LORES PANADES ARNAU
LUCAS BERGER ALEX
LUCENA ARIAS ÁLVARO
LUCENA GOMEZ RAFAEL
LUIS RIERA SERGI
LUQUE CABREJAS CARLES
LUQUE DIAZ  FRANCESC
MACH CLARET GUILLEM
MADURELL PIÑOL MANEL
MAINOU GOBIERNO EDUARD
MANZANO SORROCHE JOSE ANTONIO
MARHAOUI BENNIJ SAMI
MARIN GARCIA MARIO
MARIN LORENTE ANDREU
MARQUES GALLARDO ANNA MARIA
MARTIN CABALLERO XÈNIA
MARTIN CASTELA DANIEL
MARTIN DELGADO CRISTINA
MARTIN ESCUDER FCO. JAVIER
MARTIN GARCIA DAVID
MARTIN HUEVA VICTOR
MARTINEZ ABEJON JESUS
MARTINEZ CALVACHE ALBERT
MARTINEZ FERNANDEZ DENNIS
MARTINEZ GARCÍA PEDRO
MARTINEZ HERNANDEZ JAIME
MARTINEZ MARTINEZ XAVIER
MARTINEZ MORILLA MARC
MARTINEZ RECOBENI LLUIS
MARTINEZ RUIZ PAU
MARTINEZ SCHILLING LIBERTAD
MARTINEZ SEGURA DANIEL
MARTORELL LÓPEZ VICTOR
MARTORELL MORET GERARD
MARTOS AMARO NURIA
MAS CANET ANTONI
MAS I LLINÀS DEL TORRENT FRANCESC XAVIER
MASJUAN JUNQUERAS JAUME
MATAMALA PAGÈS JOSEP
MATAMALA PAGÈS MARTA
MAYOL GONZALEZ JAUME
MAZIANE MAYMOUN
MELÉ GONZALEZ DANIEL
MELLADO BALBUENA MANUEL
MELUS RODRÍGUEZ SERGI
MILLAN CAZORLA JOSEP
MILLAN PEREZ JOSEP
MIRALLES SOLE ROGER
MOLINA FERRER GUILLEM
MOLINA IGLESIS YOLANDA
MONTANÉ REÑE Mª CARME
MONTERO PARDILLO MARC
MONTES ARISTIZÁBAL JAIRO
MONTES VALLE ALEX
MORA IBAÑEZ MARC
MUNIESA CARMONA SARA
MUNZON CRUZ CARLOS
MUÑOZ FERNÁNDEZ JAVIER
MUÑOZ LUMBRERAS NORA
NAVARRO TEODORO MIQUEL
NEBOT LÓPEZ ESTER
NEBOT MENDOZA ADOLFO
NEDELCIU MONICA MIHAELA
OCHOA ARGANY IVÁN
OLIVELLA BERMEJO XAVIER
OLIVER GERONÈS FERRAN
OLIVERAS CASADEMONT JORDI
OLMEDO CORTÉS IVÁN
OPAZO PORCAR ERWIN
ORDOÑEZ MALAVE ANTONI
ORTEGA PRIETO JONATHAN
ORTOLÀ BONA EDUARD
OURO DORAL JESÚS
PALLARES SERRA JOSEP
PALMAROLA MESEGUER ALEIX
PALOMARES BALDOVÍ GUILLEM
PARGA VALERO NIL
PASCUAL PÉREZ  EDUARD
PASCUAL SÁNCHEZ IGNASI
PASCUAL VERGARA MIQUEL
PASTORIZA ESTEVEZ DIEGO
PEDREGOSA CANO DAVID
PEDRERA SORS VICTOR
PERÉ GARCIA  VICTOR
PÉREZ ACEDO ALBERT
PEREZ ALONSO ADRIAN
PEREZ GERVILLA ANTONIO
PEREZ MONTERO JESSICA
PEREZ OTÓN ENRIC
PEREZ TORO PAULA
PIFERRER MARTÍ MARC
PINILLA IGLESIAS JORDI
PIÑERO FERNANDEZ FRANCESC
PIÑERO GARCIA SILVESTRE
PIÑERO NORAY JOAN
PIZARRO GIMENEZ KEVIN
PODALL COMAS THAIS
PORXAS GALLEGO JOAN
PRAT RIERA REMEI
PRIETO RODRÍGUEZ RICARDO
PUIG COSTA ANTONI
PUIG RUIZ JOSEP
PUIG TORRAS XAVIER
PULIDO BURGOS IVÁN
PULIDO BURGOS YASMINA
QUINTANAR MANZANO JORDI
RAMIREZ FERNANDEZ LORENA
RECIO OLIVER PAULA
REIXACH CASADEVALL TONI
RIBES MORÓS GERARD
RIERA BRELL ALFONS
RIVAS FIGUEREDO RAÜL
ROC BEARDO MARTI
ROCA CAMPS JOSEP FRANCESC
RODRIGUEZ DE PEDRO SANTIAGO
ROJAS RODRIGUEZ ANNA
ROMAN AUQUE CARLES
RUIZ GARCIA MARTI
RUIZ SEGURA VICTOR
RUIZ SERRANO ROCIO
SABATÉ OLIVÉ RICARD
SALLARÈS FITÉ JAN
SANCHEZ BORDETAS PAU
SÁNCHEZ BORDETAS ROLAND
SÁNCHEZ HIDALGO PABLO
SANCHEZ LARA JAIME
SANCHEZ MIQUEL DAMIÀ
SANCHO PORRAS JOSÉ 
SANROMÀ ESCRIBANO XAVIER
SEGURA MOREIRAS ADRIÀ
SENDRA DEMUNT ALBERT
SERRA NAVÓ MARC
SERRAT SOROLLA  ENRIC 
SOLDEVILA GUYEN EVA
SOLER BANYERAS ADRIÀ
SOLIZ MIRANDA MAURICIO
SOTO MOURE ARNAU
SUÁREZ DIAZ ENRIQUE
SUAREZ SOTOS JORDI
TAPIA BIDÓ JUAN MIGUEL
TESIJA VIQUEIRA GISELA NATALIA
TORO PONCE  DANIEL
TORRALBO FABRA MIKEL
TORRAS PARERA MIREIA
TORRAS PARERA POL
TORRES ALAMILLOS ABRAHAM
TORRES PEINADO MARC
TORRUBIANO CALVO RAMON
TRIAS FRANQUESA JOSEP
TRINDADE FERRÉ DARIO
TURON MALLOL DOMÈNEC
VALERO ANORO JOSEP MARIA
VALERO ESTEBA  CRISTINA
VALLE SUBIRANA CÉSAR
VALLES CASTRO DAVID
VALVERDE COCA JOSE MANUEL
VARAS VILASECA JAVIER
VAZQUEZ DE AGREDOS GONZALEZ RAQUEL
VAZQUEZ SIMÁN MANUEL
VECIANA GUINART ROGER
VECIANA HERNANDEZ PERE
VEGAS EGEA XAVIER
VERDAGUER PONS ARNAU
VERGÉS GIRBAU JOAQUIM
VICENTE CERRILLO DAVID
VIGO AZUAGA MIQUEL
VILA MONTMANY GABRIEL
VILCHES ROMERO MARC
VISIEDO NAVARRO DIEGO
VIVES CALVO MATEU
ZAPATERO MAS NATÀLIA



Institucions
Institucions
Institucions
Institucions
© 2007, Federació Catalana d'Handbol
Passeig del Canal 39, baixos. 08970 Sant Joan Despí
Telf. 93-601.01.01 | Fax. 93-268.08.97 | e-mail secretaria@fchandbol.com
powered by grupo-campus